Arhiv novic

Sep 30, 2017

Matija Zelnik državni prvak med dečki 14let

Kategorija: Novice
V Velenju na novi skakalnici so se na prvem uradnem tekmovanju za državne naslove borili 14 in 15 letniki. Zelo dobro so odskakali naši tekmovalci saj smo dobili novega državnega prvaka in še ene stopničke v ekipni konkurenci.
Državni prvak med dečki do 14let za poletno sezono 2017 je postal Matija Zelnik SK Triglav, s skokoma 69 in 68metrov in osvojenimi 299,6točke, 2. mesto je osvojil Rok Masle iz Ilirije, 3. je bil Taj Ekart iz Mengša, odlično 4. mesto si je priskakal Luka Bubulj SK Triglav (61,5 in 63,5metra), ostali naši pa takole: 11.Urban Zajec, 14.Luka Kenda, 15.Tadej Bedenik, 23.Mark Hafner, točke za 29.mesto pa je osvojil še Tim Globočnik.

državni prvak dečki 14let Matija Zelnik

državno prvenstvo dečki 14let 1.Matija Zelnik, 4.Luka Bubulj

Ekipa SK Triglav1 v postavi Matija Zelnik, Luka Bubulj, Mark Hafner in Urban Zajec je osvojila odlično 3.mesto z osvojenimi 1010,9 točke, državni prvaki so postali Zagorjani 1102,4točke, na drugo stopničko pa je stopila ekipa iz Tržiča 1034,3 točke, naša druga ekipa v postavi Tadej Bedenik, Luka Kenda, Tim Globočnik in Nika Prevc je osvojila 11.mesto.

naši bronasti Matija Zelnik, Luka Bubulj, Mark Hafner in Urban Zajec

državno prvenstvo ekipno SK Triglav1 3.

Med deklicami do 15let je 1.mesto osvojila Tia Kodrnja (NSK Toper Celje), 2. je bila Ana Jereb (SSK Alpina), 3.Špela Mastnak (SD Vizore), s skokoma 54 in 50 metrov je 5.mesto osvojila najboljša od naših Nika Prevc (SK Triglav), Neža Kejžar je pristala na 8. mestu.