Arhiv novic

Oct 7, 2017

Med 16letniki Mark Hafnar 3. na državnem prvenstvu

Kategorija: Novice
V Kranju smo v soboto gostili najboljše mladince do 16 let in mladinke do 18let na Državnem prvenstvu.
Najboljši mladinec do 16let za poletje 2017 je postal Marcel Stržinar (SSK Alpina), na 2. stopničko je skočil Taras Tratnik (SK Zagorje), 3. mesto je osvojil domačin Mark Hafnar (SK Triglav), 4. Jernej Presečnik SSK Ljubno BTC), 5. Rok Masle (SSK Ilirija), 6.Dan Belhar (NSK Tržič FMG), od Triglavanov je točke za 28. mesto osvojil Matija Zelnik.

Državna prvakinja med mladinkami do 18let je postala Nika Križnar (SSK Alpina), 2.mesto je osvojila Katra Komar (SSK Bohinj), 3. je bila Jerneja Brecl (SSK Velenje), 4. mesto sta si razdelili Jerneja Repinc Zupančič (NSK Tržič FMG) in Kaja Urbanija Čož (SSK Šmartno na pohorju), 6.mesto je osvojila domačinka Silva Verbič (SK Triglav), Katja Markuta je osvojila 8., Neža Kejžar pa 12.mesto.