Domov

Feb 21, 2018

Pokal Cockta v Kranju za mladince 18-20 ter člane in članice

Kategorija: Novice
V Kranju na skakalnici pod Šmarjetno goro smo gostili tekmovanje za Pokal Cockta mladinci 18,20 ter pa člani in članice.

Kranjska lepotica pod leflektorji

Mesta za podelitev med člani so bila skoraj vsa zapolnjena z našimi tekmovalci, dvojno zmago sta dosegla Žiga Jelar in Cene Prevc, na 5. in 6. mestou pa sta končala Aljaž Vodan in Nik Fabjan, na 3. stopničko pa je skočil Matevž Samec iz Ljubnega, Matjaž Kumerdej je osvojil 15.mesto.
Rezultati člani

najboljši člani

V barvah Ljubno BTC so bile obarvane stopničke med mladinci18, zmagal je Žak Mogel, 2.Jan Bombek in 3.Medard Brezovnik, med našimi je bil najboljši 9.Nejc Toporiš, 10.Mark Hafnar, 11.Urban Remic in 14.Gašper Polajnar.
Rezultati mladinci18

mladinci18

Zmaga med mladinci20 je odšla v Planico z Borom Pavlovčičem, 2. mesto je osvojil Aljaž Osterc iz Velenja, 3. pa Blaž pavlič iz SSK Mislinja, naša dva Jošt Sušnik in Kristjan Lesnik za osvojila 9. in 10. mesto.
Rezultati mldinci20

mladinci20

Med članicami pa je zmagala Nika Križnar iz Žirovske Alpine, iz katere prihaja tudi drugo uvrščena Ema Klinec, na 3. stopničko pa je stopila Jerneja Brecl iz Velenja, edina naša predstavnica Katja Markuta je končala na 8. mestu.
Rezultati članice

članice

foto Branko Finžgar

ŠOLA SKOKOV

NOVICE

Jun 12, 2017

Welcome to Kranj, the centre of sports competitions. Here is some useful information for competitors at sporting events and their fans who visit us here. We prepared some ideas on how to spend your free time exploring the historic town.
welcome-to-kranj-the-centre-of-sports-competitions

Za tekmovalce in obiskovalce športnih prireditev v Kranju smo pripravili koristne informacije o mestu. Ponujamo tudi nekaj idej za preživljanje časa, ki vam bo ostal na voljo za raziskovanje historičnega mesta. Vse informacije najdete tu: